İŞTE ATOSWEB

Dijital ortamda

oluşturuyoruz.

Neler yapıyoruz?

Herkese uygun çözümlerimiz ile hitap ettiğimiz kitlemiz oldukça geniş.

GENÇLERE ÖZEL

Gençlere özel grafik tasarımlar, introlar ve hatta daha fazlasını yapıyoruz. Kaliteli ve cebe iyi gelen ücretlendirmeler ile size en uygun olan ve arzu ettiğiniz görsel güncellemeleri sunuyoruz. Twitch, Youtube ve ya Discord? Yoksa başka bir şey mi? Merak etmeyin, biz buradayız.

Komik anlar derlemesi mi? Ya da “kurumuş boğazım” anı mı yaşadınız? Bunları istediğiniz şekilde derliyor ve arzu ettiğiniz çözünürlükte size sunuyoruz.

İster tek seferlik, ister paket halinde tasarımlar sağlıyoruz. Üç ay boyunca Youtube thumbnail mi lazım? Belki de bir yıl boyunca Twitch kanalınızın tasarımlarını yaptıracaksınız. O zaman gelin %80’e varan indirimlerle size özel paketi oluşturalım.

GÖRSEL ÇÖZÜMLER

İsteğiniz bizim için önemlidir. Talebinize uygun olarak oluşturduğumuz; logo, panel, duvar kağıdı, dergi/gazete, mizanpaj, tabela tasarım ve daha fazla hizmetimiz ile sonuca en hızlı ulaştırıyoruz.

Sanal alemde en iyi görünürlüğü sizin için sağlıyoruz. İster portfolyonuzu öne çıkarmak isteyin, ister forum sayfası kurup binlerce insanı birbirine bağlayın. Bize gelin, sizi sonuca ulaştıralım.

Montajlarda sağlanan kaynak videoların kalitesinde sizlere yüksek çözünürlüklü derlemeler sunuyoruz. Montaj dışında introlar, outrolar sağlıyoruz. İster 4K, ister Full HD. Size kalmış.

SANAL ÇÖZÜMLER

Websiteniz için en uygun domain veya hosting çözümlerini sağlıyoruz. En uygun fiyatlandırma ve hız skorları bizim için önemli. Türkiye lokasyonda bulunan hosting sunucularımız ile kesintisiz hizmet veriyoruz. İnternet sitenizi bize oluşturduğunuzda çok daha uyguna hosting hizmeti alabilirsiniz.

Core i9, Xeon, Ryzen, Opteron ve EPYC işlemci gamımız ile hem Türkiye lokasyonda hem de Almanya lokasyonda VDS ve VPS hizmetleri veriyoruz. Avrupa dolaşımına doğrudan bağlı 10 Gbps omurgamız ile hızımız zirve, ping değerlerimiz düşük.

Bilgisayarlarınız tarafımızca yetkilendirilmiş personel tarafından revize edilmektedir. Bozuk olan cihazda gerekli parçalar tespit edilip tamiratları mümkünse gerçekleştirilir. Talep edenlere bütçelerine uygun bilgisayar toplama formu oluşturulur ve istekleri halinde tarafımızca birleştirilir. İşletim sistemi ise hediyemizdir.

Aklınızda Kalanlar…

Aklınıza takılan bir nokta mı var? Merak etmeyin, burada yazılanlardan daha fazlasını da yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde merak ettiklerinizi cevaplamaktan mutluluk duyarız.